fbpx

Делукс Апартман ГАЛАКСИЈА

2
1 брачен
 • ROOFTOP тераса
 • Бесплатен интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Инвертер клима
 • Кабелска телевизија
 • Опремена кујна
 • Сетови пешкири
 • Средства за лична хигиена
 • Туш-кабина
 • Фен за коса

Апартманот Галаксија е делукс студио апартман на првиот кат со:
– еден брачен кревет;
– простор за дневен престој со ТВ;
– целосно опремена кујна со машина за садови, микробранова печка, фурна и слични висококвалитетни кујнски елементи;
– трпезариски дел;
– приватно купатило со туш-кабина и обезбедени основни средства за лична хигиена;
– слободен пристап до прекрасната rooftop тераса.
Иако сите SKY апартмани се дизајнирани и уредени со големо внимание и посветеност, овој е апартманот кој никого не остава рамнодушен. Едноставните, но луксузни детали во неговиот дизајн, интересната комбинација на бои и големите прозорци од кои извира природна светлина, го прават број 1 избор за лица кои им придаваат важност на естетиката и декорот на просторот. Дополнително, богатата првокласна кујна и големата бања го трансформираат овој студио апартман во комфорно, несекојдневно, заводливо доживување.

Детали за апартманот

 • Идеален за: 2
 • Големина на апартманот: 30 m²
 • Кревет: 1 брачен
 • Тип на апартман ,
/ По ноќевање

Апартмани и Студија

Студио апартман за 2 лица, идеален за краток престој од неколку ноќевања
1 брачен
35
Идеален за: 2 лица; Максимален капацитет: 4 лица
1 брачен; 1 гарнитура
50
Идеален за: 2 лица; Максимален капацитет: 4 лица
2
2 поединечни; 1 гарнитура
45
Идеален за 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица
3
1брачен; 1единечен
Идеален за: 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица.
3
60
Идеален за: 2 лица; Максимален капацитет: 4 лица
2
50
Идеален за 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица
3
60
Идеален за: 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица.
3
1брачен; 1поединечен;
60
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
4единечни; 1гарнитура
60
Идеален за 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица
1брачен; 1единечен
60
Идеален за: 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица.
3
1брачен; 1поединечен;
60
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
4
60
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
4
4единечни; 1гарнитура
60
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
2 брачни; 1 гарнитура
60
Несекојдневно романтично доживување
2
1 брачен
Црно-бела сензација
2
1 брачен
30