fbpx

Астраион – Апартман со 2 спални соби со прекрасен поглед

4
2 брачни; 1 гарнитура
 • ROOFTOP тераса
 • Балкон
 • Бесплатен интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Инвертер клима
 • Кабелска телевизија
 • Опремена кујна
 • Сетови пешкири
 • Средства за лична хигиена
 • Фен за коса

Апартманот Астраион е трособен апартман на третиот кат со:
– две прекрасни спални соби со по еден брачен кревет во нив, како и работни бироа;
– дневна соба со Г-гарнитура;
– целосно опремена кујна, прилагодена за готвење;
– приватен балкон со еден од најубавите погледи кон градот и надворешни маса и столови за уживање на гостите во сите сончеви денови во Струмица;
– едно купатило со туш-кабина и обезбедени основни средства за лична хигиена;
– слободен пристап до прекрасната rooftop тераса.
Апартманот е исполнет со природна светлина, давајќи му на просторот многу позитивна и релаксирачка енергија. Како еден од најголемите и најубавите апартмани, „Астраион“ е најдобриот избор за два парови кои патуваат заедно, или за семејства кои сакаат да уживаат во приватноста на одделени соби за спиење. Бидејќи е лоциран на третиот кат, апартманот не е соодветен за лица кои имаат проблем со искачување поголем број скалила.

При престој од само неколку ноќевања, апартманот може да се резервира и за 5 или 6 лица. Во случај пак кога се резервира за 2 лица, цената е различна кога се користи една или две спални соби. Овде прикажаната цена за 2 лица се однесува на користење само на едната спална соба со брачен кревет.

Детали за апартманот

 • Идеален за: 4
 • Големина на апартманот: 60 m²
 • Кревет: 2 брачни; 1 гарнитура
 • Тип на апартман , , ,
/ По ноќевање

Апартмани и Студија

Студио апартман за 2 лица, идеален за краток престој од неколку ноќевања
2
1 брачен
35
Идеален за: 2 лица; Максимален капацитет: 4 лица
2
50
Идеален за: 2 лица; Максимален капацитет: 4 лица
2
2 поединечни; 1 гарнитура
Идеален за 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица
3
60
Идеален за: 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица.
1брачен; 1поединечен;
60
Идеален за: 2 лица; Максимален капацитет: 4 лица
2
50
Идеален за 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица
3
1брачен; 1единечен
60
Идеален за: 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица.
3
1брачен; 1поединечен;
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
4
4единечни; 1гарнитура
Идеален за 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица
1брачен; 1единечен
60
Идеален за: 3 лица; Максимален капацитет: 5 лица.
3
1брачен; 1поединечен;
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
4
60
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
4
4единечни; 1гарнитура
Идеален за: 4 лица; Максимален капацитет: 6 лица
2 брачни; 1 гарнитура
60
Несекојдневно романтично доживување
2
1 брачен